• +90 533 233 2 718

Kurumsal

Son 20 yıl içerisinde kazandığı sektörel tecrübeleri üretime ve yatırıma dönüştüren ve ismini 2010 yılında “Tursan Plastik” adıyla ve “Turkuaz” markasıyla tescilleyen işletmemiz, plastik ve metal alanlarında üretim hizmeti veren orta ölçekli bir sanayi kuruluşu olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Zamanında, sürekli, sorunsuz ve kaliteli bir üretimi gerçekleştirebilmek ve doğru ürünü doğru şekilde üretebilmek çok yönlü planlamalar ve hesaplamalar gerektirir. Bu nedenle sanayi işletmelerinin ileriye dönük büyüme hedeflerindeki en zorlu aşama “proje bazlı planlamalar” yapabilmektir ve bu durum günümüzde işletmelerin devamlılığını sağlamadaki en hayati noktadır.

Bu anlayışla kazandığı tecrübeleri, bilgi ve donanımları etkin ve verimli bir şekilde üretim sürecine dönüştürmeyi başaran firmamız, müşterilerinin beklentilerini doğru anlayıp buna uygun projeler geliştirmesiyle sektöründe edindiği farklı yeri hiçbir zaman yeterli görmemektedir. Kendisinden istenen ve beklenenlerin çok daha ötesine ulaşmayı amaç edinerek, “amatör bir ruhla ve profesyonel bir işleyişle, zamanını üreterek tüketmeye” devam etmektedir...